Środa, 2016-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

Jesteś tutaj: Start

Pozwólcie dziecku wyruszać w odkrywcze Podróże

- Czasem trudne - ale pozwalające znaleźć taki pokarm

jaki będzie pożywny  dla niego.

C. Freinet

Przedszkole Nr 352 w Warszawie

ul.Teligi 3

02 - 777 Warszawa

tel/fax 022 641 - 52 - 21

Dyrektor Przedszkola

mgr Monika Magdalena Bachańska

Nasze Przedszkole to jedno z największych przedszkoli w Warszawie. Powstało w 1984 roku.

W swoimdwukondygnacyjnym budynku mieści aż  13 oddziałów. Oprócz pięknych sal dydaktycznych, sali ruchowej,

posiada także bardzo duży ogród.

Przedszkole zatrudnia kreatywnych i doskonale wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje wzbogacając swój warsztat o innowacyjne metody pracy.

W naszym przedszkolu dbamy przede wszystkim o wychowanie i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Głównym celem naszego działania jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do wstąpienia w progi szkoły. Opieramy się przede wszystkim na gruntownej realizacji podstawy programowej, zwracając szczególną uwagę na rozwój psychofizyczny dziecka.